Şirinevler 0531 696 75 14 - Bağcılar 0538 358 96 05

Sosyal Medyada Biz}Sefaköy Günlük Kiralık Daire


Pek çok insan farklı bir şehre ayak bastığı zaman kendisini evinde gibi hissetmek ister. Ancak oteller buna pek çok zaman olanak vermez. Zira ne kadar lüks döşenmiş olursa olsun; otellerde misafirlerin kendi yemeklerini hazırlaması ya da evlerinde sahip oldukları birtakım olanaklara sahip olması mümkün olamayacaktır. Bunu sağlayabilmek için günlük kiralık daireler seyahat edenlerin imdadına yetişecektir ancak günlük kiralık dairelerin de en büyük sorunlarından bir tanesi, özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde hijyen ve güven sorunudur. İşte bu sorunlara son vermek ve ev konforunu yaşatmak adına firmamız sizlere 2009 yılından beri konaklama hizmeti vermektedir.

İstanbul’un çeşitli ve kaliteli semtlerinde siz değerli misafirlerimize yıllardır bu sektörde konaklama hizmeti vermekteyiz. Bu yazımızda sizlere Sefaköy günlük kiralık dairelerimiz hakkında bilgi vereceğiz.

esenyurt-gunluk-kiralik-daire-salon

Güvenilir ve Yasal Hizmet

Öncelikle günlük kiralık dairelerde en önemli hususlardan bir tanesi sunulan hizmetlerin ne denli güvenilir olduğudur. Eğer bu hizmeti bizden alıyorsanız, her zaman için yasal bir zeminde ve beklentilerinizi aşacak kalitede bir hizmet ile karşılaşırsınız. Üstelik sizlere sunduğumuz hizmetin yasal zeminini teminat altına almak adına kira sözleşmeleri de imzalıyor, böylelikle şeffaf bir hizmet politikasını amaçladığımızı bir defa daha gözler önüne seriyoruz.

Pek Çok Farklı Seçenek Burada

Sizlere pek çok farklı semtte günlük kiralık daire seçeneği sunuyoruz. Bunlar arasında tek başına ya da çift olarak seyahat edenler için 1+1 daire seçeneklerimiz bulunuyor. Buna ek olarak 2+1 ve 3+1 dairelerimiz de misafirlerimizi ağırlamak adına hazır bulunuyor. Her türlü dairemizde ortalama bir evi hiçbir şekilde aratmayacak donanımlar bulunduğundan dolayı seyahatiniz boyunca hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyecek, İstanbul’da da bir eviniz olduğuna ve sizin için her daim hazır bulunduğuna inanacaksınız. Öte yandan tam donanımlı dairelerimizde aileleriniz ve arkadaş gruplarınız ile de dilediğiniz süre kadar konaklamanız mümkündür.

esenyurt-gunluk-kiralik-daire-yatak-odasi

Dairemizi Sitemizden İnceleyin

Firmamız bünyesinde yer alan Sefaköy günlük kiralık daire seçeneklerine dair fotoğrafları sitemizde rahatlıkla bulabilir, dairelerimizin beklentilerinizi karşıladığından ve benzersiz bir fiyat ve fayda dengesi sunduğundan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere birden fazla daire seçeneği sunarak beklentilerinizin ve bütçenizin tam olarak denk düşeceği konaklama olanakları da sağlamaya gayret ediyoruz.

Temizlik Konusunda Hassasız!

Biliyoruz bu cümleyi konaklama hizmeti almak istediğiniz tüm sitelerde görüyorsunuz. Bizim, firma olarak en çok önem verdiğimiz hususlardan bir tanesi de temizlik ve hijyen. Daha günlük kiralık dairenize adım attığınız ilk anda bunu fark edeceksiniz. Aynı zamanda günlük kiralık dairelerimizde temizlik hizmetleri de düzenli olarak sunulmaya devam edilmektedir. Yani konakladığınız süre boyunca hijyenden asla taviz verilmeyecek, beklentileriniz bu alanda da en iyi şekilde karşılanacaktır.

Kaliteyi Uzaklarda Aramayın!

Sizlerde bizi tercih eden MUTLU misafirlerimiz arasındaki yerinizi alın..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN